اختلاف طیف گسترده‌ای از رفتارها را شامل می‌شود، مانند اختلافات حل‌نشدنی، بحث‌های جدی کلامی و حتی برخورد فیزیکی، رفتارهایی مثل سکوت ناخوشایند، خشم و خصومت نیز می‌توانند از نمونه‌های تعارض و اختلاف باشند. وجود تعارض در روابط امری طبیعی است. اما نحوه مدیریت آن در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان بسیار اهمیت دارد.

در دوره آموزشی آنلاین «من، وسط دعوای شما» به بررسی تجربه کودکان از این که در معرض این اختلافات قرار می‌گیرند می‌پردازیم و نحوه مدیریت این شرایط را بررسی خواهیم کرد. با کودکت همراه باشید.

اولین دوره آموزشی آنلاین «من، وسط دعوای شما»

بیش از سه سال است که در دوره‌های آموزشی مختلف به ما اعتماد کرده و با کودکت همراه شده‌اید. هر بار برای پاسخ به حسن انتخاب و اعتماد شما برای برگزاری دوره با کیفیت و کاربردی بعدی بیشتر تلاش کرده‌ایم. در این دوره آموزشی، دوره‌ای کاربردی برای زندگی روزمره والدین طراحی کرده‌ایم. دوره آموزشی «من، وسط دعوای شما» در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری وبینارهای این دوره روزهای  دوشنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر دوره‌های کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره دو هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۲۴۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام در انتهای این مقاله آورده شده است. از شرکت‌کنندگان عزیز خارج از کشور تقاضا داریم برای ثبت‌نام به شماره‌های پشتیبانی کودکت پیام دهند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

  •   خانواده به کودک چه یاد می‌دهد؟
  •  دعوا چگونه تجربه‌ای است؟
  •  وقتی والدین دعوا می‌کنند، بچه‌ها چه تجربه‌ای دارند؟
  • هنوز امیدی هست؟

مدرس این دوره آموزشی آنلاین سرکار خانم شاهده شفیعی هستند:

  • کارشناس ارشد علوم اجتماعی
  • کارشناس ارشد مشاوره
  • تسهیلگر دوره‌های والدگری
  • مشاور والد و کودک
  • نویسنده و شاعر خردسال
  • عضو تحریریه مجله رشد کودک

برای شرکت در وبینار این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینار شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

در پایان دوره نیز فایل الکترونیکی حاوی نکات جمع‌بندی این دوره آموزشی برای همه شرکت‌کنندگان دوره ارسال خواهد شد.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینار برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسه وبینارهای این دوره روزهای دوشنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶  الی ۱۸ به وقت ایران است.   

ثبت نام دوره آموزشی آنلاین «من، وسط دعوای شما»- ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتس‌اپ پیام دهید.

 

 

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید