پرداختن به موضوع هویت درونی کودک و شناختن خودِ محترم و ارزشمند در کودکان، موضوعی ست که برای برخی، در اولویتی بالاتر از یادگیری سایر مهارت‌ها قرار می‌گیرد. ریاضی، علوم، ادبیات، هنر و … همگی آموختنی‌هایی هستند که در فرصتهای بسیاری با روش‌های مختلفی در اختیار کودکان قرار می‌گیرد. ما می‌خواهیم فرزندانی داشته باشیم که ارزشهای درونی، آرزوها، ایده‌ها، احساسات، بدن، جنسیت، فرهنگ و قومیت خود را بشناسند، بپذیرند و آن را جشن بگیرند.

اولین دوره آموزشی آنلاین «من کیستم، شکل گیری هویت درونی کودک»

مفتخریم که پس از سه سال اعتماد و همراهی صمیمانه شما، همچنان دوره‌هایی با موضوعات مهم و کاربردی را برای نخستین بار به صورت آنلاین برگزار می‌کنیم. با شروع تابستان ۱۴۰۰، در یک دوره آموزشی آنلاین با ۴ جلسه وبینار و ۲ هفته پرسش و پاسخ اولین دوره آموزشی آنلاین من کیستم، شکل گیری هویت درونی کودک در خدمتتان هستیم.

هویت درونی کودک
دوره آموزشی آنلاین من کیستم

از هر جای دنیا که هستید می‌توانید در این دوره با ما همراه باشید. هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۳۴۵ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام هر دو گروه در انتهای این صفحه قرار داده شده است.

پس از ثبت‌نام  و عضویت در گروه واتس‌اپ، فایل راهنمای شرکت‌کنندگان برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری دوره، کنار شما خواهند بود.

برای حضور در وبینار دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS  می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند، به‌صورت زنده، مباحث آموزشی وبینار را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

– فرایند شکل گیری هویت در کودکان
– تمایز هویت درونی و هویت بیرونی
– ساخت هویت بر مبنای صلح درونی
– هویت جسمانی (تن انگاره)
– عاملیت و توانمندی به عنوان هویت درونی در کودکان

مدرس این دوره آموزشی آنلاین جناب آقای یاسر مهری هستند:

– کارشناسی ارشد علوم تربیتی
– پژوهشگر تعلیم و تربیت سالهای اولیه کودکی
– مربی کارگاه های آموزش والدین و کودکان
– سابقه فعالیت و همکاری با موسسه همنوای آوای رویش، موسسه مطالعات کودکی مدرس و موسسه مطالعات کیفیت زندگی ایرانیان

با توجه به تعاملی بودن دوره‌های کودکت و توجه به این که پس از برگزاری وبینار فیلم دوره برای شرکت‌کنندگان ارسال نخواهد شد، حضور آنلاین در تمام مدت وبینار توصیه می‌شود. جهت مرور مطالب ارائه شده در وبینار، فایل صوتی آن ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این دوره ثبت‌نام کنند. همچنین در انتهای دوره  فایل الکترونیکی خلاصه نکات کل دوره برای همه شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد.

زمان برگزاری وبینارهای این دوره روزهای چهارشنبه و شنبه ۹، ۱۲، ۱۶ و ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۹ الی ۲۱ به وقت ایران است.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید:

لینک ثبت‌نام در دوره آموزشی «من کیستم، شکل گیری هویت دورنی کودک» ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

لینک ثبت‌نام در دوره آموزشی «من کیستم، شکل گیری هویت دورنی کودک» ویژه شرکت‌کنندگان خارج کشور

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل یزنید یا به شماره تلفن‌‌ ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ در واتس‌اپ پیام دهید.

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید