خانه اولین محیط برای بازی، سرگرمی و یادگیری کودک محسوب می‌شود، پس محیط پیرامون کودک و چیدمان آن در رشد همه‌جانبه جسم و روان کودک تاثیر مستقیمی دارد. برای توانمند شدن در استفاده صحیح از فضا و چیدمان بهینه فضای خانه و اتاق کودکان به ویژه در این روزهایی که دنیای ما و فرندانمان کوچکتر شده و  نقش خانه‌هایمان به عنوان محیطی یکپارچه برای رشد و یادگیری کودک پررنگ‌تر شده است، با تیم کودکت در دومین دوره آموزشی آنلاین «خانه‌ای برای یادگیری کودک» همراه شوید.

دومین دوره آموزشی آنلاین «خانه‌ای برای یادگیری کودک»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. اولین دوره آموزشی آنلاین «خانه‌ای برای یادگیری کودک» با این نگاه که چگونه محیطی یکپارچه برای رشد و یادگیری کودکان ایجاد کنیم، در مهرماه ۹۹ توسط تیم برگزارکننده دوره‌‌های آموزشی کودکت برگزار گردید. این بار در شهریور ماه ۱۴۰۰ با دومین دوره در کنارتان هستیم.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  شنبه و یکشنبه ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰:۳۰ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر دوره‌های کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره دو هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۲۶۰ هزارتومان  و برای شرکت‌کنندگان خارج از کشور ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام داخل کشور در انتهای این مقاله آورده شده است. و از عزیزان خارج از کشور خواهشمندیم برای ثبت‌نام به شماره‌های پشتیبانی پیام دهند.

مدرس این دوره آموزشی آنلاین سرکار خانم گلیا پویان‌راد، پژوهش‌گر و تسهیل‌گر دوره‌های تربیت مربی و والدگری هستند:

  • دانشحوی کارشناسی‌ارشد روانشناسی
  • پژ.هشگر حوزه کودک
  •  تسهیلگر دوره‌های تربیت مربی و والدگری
  • مدیر محتوا مجموعه کودکت

برای شرکت در وبینارهای این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینارها برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  شنبه و یکشنبه ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰:۳۰ به وقت ایران است.

ثبت نام دومین دوره آموزشی آنلاین «خانه‌ای برای یادگیری کودک»

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتساپ پیام دهید.