کودکان عاشق بازی کردن‌اند به عبارت دیگر می‌توان گفت دنیای کودکان دنیای مبتنی بر بازی است. برخلاف تصور، بازی کردن صرفا فعالیتی سرگرم‌کننده نیست، بلکه نقش مهمی در رشد و پرورش کودک دارد.

در دوره آموزشی «بازی، زبان ساده والد و کودک» قرار است به بازی به عنوان شاه کلید ارتباط والدین، مربیان و مراقبان اصلی با کودک بپردازیم. باور داریم که مسیر دستیابی به این کلید ارتباطی با دنیای کودکان آموختنی است.

با کودکت همراه شوید.

اولین دوره آموزشی آنلاین «بازی، زبان ساده والد و کودک»

بیش از سه سال است که در دوره‌های آموزشی مختلف به ما اعتماد کرده و با کودکت همراه شده‌اید. هر بار برای پاسخ به حسن انتخاب و اعتماد شما برای برگزاری دوره با کیفیت و کاربردی بعدی بیشتر تلاش کرده‌ایم. در این دوره آموزشی در همکاری با تیم بازی‌خانه، دوره‌ای کاربردی برای والدین و مربیان طراحی کرده‌ایم. دوره آموزشی «بازی، زبان ساده والد و کودک» ویژه والدین و مربیان کودک در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

زمان برگزاری وبینارهای این دوره روزهای  یکشنبه ۳ و ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر دوره‌های کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره دو هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۲۴۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام در انتهای این مقاله آورده شده است. از شرکت‌کنندگان عزیز خارج از کشور تقاضا داریم برای ثبت‌نام به شماره‌های پشتیبانی کودکت پیام دهند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

  • بازی مهارتی آموختنی است. 
  • بازی چه نیست؟ 
  • چطور در بازی کودکم موثر باشم؟ 
  • چطور با بازی، مهارت‌ها تقویت می‌شود؟ 
  • بازی بدون ابزار
  • بازی‌های خانوادگی

مدرس این دوره آموزشی آنلاین جناب آقای علیرضا دهقانی از تیم بازی‌خانه هستند:

  • عضو گروه طراحی و تسهیل‌گری باشگاه آنلاین بازی‌خانه از ۱۳۹۹ تاکنون 
  • عضو گروه هنر، بازی و سرگرمی شورای کتاب کودک از سال ۱۳۸۷ تاکنون 
  • عضو کمیته آموزش شورای کتاب کودک از سال ۱۳۹۷ تاکنون 
  • داوری شورای کتاب کودک در حوزه غیرداستان از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸

برای شرکت در وبینار این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینار شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

در پایان دوره نیز فایل الکترونیکی حاوی نکات جمع‌بندی این دوره آموزشی برای همه شرکت‌کنندگان دوره ارسال خواهد شد.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینار برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسه وبینارهای این دوره روزهای یکشنبه ۳ و ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵  الی ۱۷ به وقت ایران است.   

ثبت نام دوره آموزشی آنلاین «بازی، زبان ساده والد و کودک»- ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتس‌اپ پیام دهید.

 

 

 

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید