آموزش امروز آشپزخانه کودکت حسابی حال و هوای ترسناک اما خوشمزه دارد. در این قسمت برای شما ایده درست کردن چند اسنک و میان وعده های خوشمزه ولی کمی عجیب و ترسناک را آماده کرده‌ایم. اگر تم تولد کودک شما با موضوع ترسناک و خنده‌داری است می‌تواند انتخاب خوبی برای پذیرایی از مهمان‌ها باشد. البته این میان وعده‌ های خوشمزه بیشتر از این که ترسناک باشند، خنده دار و بامزه هستند پس حسابی از آماده کردن آن‌ها لذت خواهید برد.

میان وعده های خوشمزه ولی ترسناک

می‌توانید از این میان وعده‌های خوشمزه برای افزایش اشتهای کودکان یا تشویق بچه‌ها به غذا خوردن یا به عنوان غذای مدرسه بچه‌ها استفاده کنید.

۱. ساندویچ تابوت

میان وعده های خوشمزه

این ساندویچ‌ها واقعا ترسناک اما خوشمزه هستند و اگر در جایی زندگی می‌کنید که هالووین را جشن می‌گیرند؛ می‌توانید با استفاده از این ساندویچ‌های با نمک به استقبال مهمان‌ها بروید. ساندویچ‌های تابوت خیلی راحت آماده می شوند. کافی است نان تست و کالباس را به یک اندازه و به شکل تابوت برش بزنید و بعد با استفاده از از سس قرمز روی آن هرچیزی که دوست دارید بنویسید. می‌توانید کمی پنیر به این ساندویچ‌های ترسناک و بانمک اضافه کنید تا حسابی لذیذ و خوشمزه شوند.

۲. ساندویچ سیب دندان هیولا

۲. ساندویچ سیب دندان هیولا

بیشتر بخوانید: آشپزخانه کودکت؛ شکلات مومیایی دسری عجیب اما خوشمزه

با استفاده از کره بادام زمینی، مارشملو و سیب می‌توانید یک ساندویچ سالم، خوشمزه و بانمک آماده کنید. این اسنک خوشمزه خیلی راحت آماده می‌شود و فقط نیاز به کمی خلاقیت برای درست کردن آن دارید. سیب را به صورت گرد برش بزنید و روی آن کره بادام زمینی زده و بعد مارشملوها را مانند دندان روی برش سیب بچینید و بعد برش دیگری را روی آن قرار دهید تا ساندویچ دندان هیولای ترسناک اما خوشمزه شما آماده شود.

۳. هات داگ مومیایی

۳. هات داگ مومیایی

می‌توانید با استفاده از خمیر نانوایی یا آشپزی و سوسیس هات داگ یک شام خوشمزه و بانمک درست کنید؛ کافی است خمیر نان را طوری دور سوسیس هات داگ بپیچید که شبیه مومیایی بشود و بعد آن را سرخ کنید یا در فر قرار دهید تا آماده شود. با استفاده از سس برای آن چشم و دهان بگذارید.

۴. پیتزای مومیایی کوچک

۴. پیتزای مومیایی کوچک

تنها چیزی که برای تهیه این پیتزای کوچک ترسناک اما خوشمزه نیاز دارید، سس، نان پیتزا و کمی زیتون سیاه و پینر پیتزا است. طرز تهیه این پیتزای کوچک به اندازه‌ای آسان است که حتی با نگاه کردن به عکس آن هم می‌توانید حدس بزنید چطور آماده می‌شود. می‌توانید از زیتون‌ سیاه به جای چشم مومیایی استفاده کنید و بعد با سس آن را تزئین کنید.

برای آموزش غذاها و میان وعده های خوشمزه و مفید برای کودکت حتما به بخش دستور غذایی کودکان سر بزنید.

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید