لجبازی در کودکان گاهی با مصمم بودن آن‌ها اشتباه گرفته می‌شود. این رفتار که معمولا از سمت بزرگترهای خانه هم بروز پیدا می‌کند، می‌تواند بچه‌ها به شکل حرف گوش نکردن، قشقرق یا کج خلقی هم به نظر برسد. درباره لجبازی کودک قبلا هم صحبت کرده‌ایم و نمونه آن را می‌توانید در یکی از قسمت های پادکست با کودکت بشنوید.

دومین دوره آموزشی آنلاین لجبازی در کودکان

در پاییز ۱۴۰۰ برای نخستین بار این دوره آموزشی را برگزار کردیم. برای تهیه محتوای آموزشی این دوره، تیم تولید محتوای کودکت ماه‌ها در زمینه تامین، تولید و ترجمه مقالات آموزشی معتبر و علمی تلاش کرده‌اند. همچنین افتخار این را داریم که دوست عزیزمان، سرکارخانم محیا سادات منصوریان، مشاور و روانشناس کودک، زحمت ارائه و تسهیل‌گری این دوره آموزشی آنلاین را بر عهده گرفته‌اند.

این دوره دو جلسه وبینار دارد که زمان برگزاری وبینارهای آن روزهای دوشنبه ۲۹ فروردین ماه و پنج‌شنبه ۱ اردیبهشت  ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ به وقت ایران است.

از سراسر دنیا می‌توانید در این دوره شرکت کنید. هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۲۸۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام در انتهای این صفحه قرار داده شده است. دوستان خارج از کشور برای ثبت‌نام لطفا در واتس‌اپ به شماره‌های پشتیبانی کودکت پیام دهند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی آنلاین به شرح زیر است:

  • لجبازی چیست؟
  • وجه تمایز لجبازی با ویژگی‌هایی مثل با اراده بودن
  • خصوصیات کودکان لجباز
  • اثرات مثبت و منفی لجبازی
  • دلایل لجبازی در کودکان
  • راهکارهایی جهت کاهش لجبازی

برای شرکت در وبینارهای این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینارها برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  دوشنبه ۲۹ فروردین و پنجشنبه ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ به وقت ایران است.

ثبت نام دومین دوره آموزشی آنلاین «لجبازی در کودکان» ویژه داخل کشور

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتساپ پیام دهید.

 

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید