اگر در مسیر پدر و مادر شدن هستید، به تازگی مادر و پدر شده‌اید و در حال پرورش اولین فرزند خود هستید یا فرزند دوم شما به تازگی به جمع خانواده شما پیوسته است، این دغدغه شما کاملا طبیعی است که چگونه این روزهای طلایی را از دست ندهید و در این دوره آغازین زندگی کودکتان به پرورش مهارت‌های او بپردازید؟

در دوره آموزشی آنلاین «من می‌توانم» با کودکت همراه شوید و در سن صفر تا دو سالگی فرزند‌تان با آگاهی و دانش در مسیر تقویت مهارت‌های او گام بردارید.

اولین دوره آموزشی آنلاین «من می‌توانم»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. اولین دوره آموزشی آنلاین «من می‌توانم» در آذر ماه ۹۹ توسط تیم برگزارکننده دوره‌‌های آموزشی کودکت برگزار خواهد شد. این دوره ویژه والدینی هست که کودکان صفر تا دو سال دارند.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  چهارشنبه‌ها ۱۹ و ۲۶ آذر ماه و ‌شنبه‌ها ۲۲ و ۲۹ آذر ماه ۹۹ از ساعت ۱۷  الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر وبینارهای کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره حدود سه هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۲۵۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام داخل و خارج از کشور در انتهای صفحه آورده شده است.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

 • رشد جسمی
 • تقویت حواس بینایی و شنوایی
 • رشد کلامی
 • رشد عاطفی- اجتماعی
 • تقویت حس لامسه، بویایی و چشایی
 • رشد شناختی
 • تقویت مهارت‌‌های حرکتی

مدرس این کارگاه آموزشی آنلاین سرکار خانم نگین شهری از کارشناسان موسسه مادارن امروز هستند:

 • مادر دو فرزند
 •  کارشناس موسسه مادران امروز در حوزه فرزندپروری
 • ۱۵ سال تجربه آموزش مادران باردار و کار با نوزادان
 • ۱۵ سال فعالیت در زمینه آموزش خانواده‌ها
 • کارشناس آموزش کودک و نوجوان در حوزه‌های ادبیات، مهارت‌های زندگی و بازی
 • تجربه ۳۰ سال فعالیت در شورای کتاب کودک
 • عضو هیئت مدیره شورای کتاب کوک از سال ۱۳۹۷

برای شرکت در وبینارهای این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

در پایان دوره نیز فایل الکترونیکی حاوی نکات جمع‌بندی این دوره آموزشی برای همه شرکت‌کنندگان دوره ارسال خواهد شد.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینارها برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  چهارشنبه‌ها ۱۹ و ۲۶ آذر ماه و ‌شنبه‌ها ۲۲ و ۲۹ آذر ماه ۹۹ از ساعت ۱۷  الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است.   

ثبت نام اولین دوره آموزشی آنلاین «من می‌توانم»- ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

ثبت نام اولین دوره آموزشی آنلاین «من می‌توانم»- ویژه شرکت‌کنندگان خارج از کشور

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۵۶۶۷۱۲۲۲ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتس‌اپ پیام دهید.

 

 

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید