از آنجایی که سال‌های اول زندگی کودک بیشتر به مادر وابسته است به نظر می‌رسد مادرها نقش اصلی را در پرورش کودک دارند، اما حقیقت این است که پدر و مادر هر دو در رشد و پیشرفت کودک نقش دارند.

تحقیقات فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهند وجود پدری که با مادر و کودک تعامل خوبی برقرار می‌کند و در امور والدگری همراهی دارد، تاثیر زیادی در رابطه کارآمد والدین و رشد همه جانبه کودکان دارد. چنین پدری به همسر و کودک حس خوب زندگی و احساس بهزیستی، عزت نفس و اطمینان خاطر هدیه می‌دهد.

اگر به عنوان پدر و مادر خواهان مشارکت بیشتر پدران در مسیر فرزندپروری هستید و برای چگونگی این همراهی و مسیر آن نیاز به حمایت دارید در دوره آموزشی «پدران کنجکاو و بازیگوش» با کودکت همراه شوید.

پدرها و مادرها در کنار هم به این دوره آموزشی دعوت هستند.

 

اولین دوره آموزشی آنلاین «پدران کنجکاو و بازیگوش»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در سه سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است.

این دوره به منظور مشارکت هرچه بیشتر پدران در فرزندپروری و بیان ساده راه‌های ارتباط موثرتر والدین با کودک طراحی شده است، حضور در این دوره به پدران و مادران در کنار هم توصیه می‌شود.

این دوره شامل ۶ جلسه وبینار خواهد بود.

زمان برگزاری وبینارهای این دوره روزهای پنجشنبه ۲۳ و ۳۰ تیر، ۶، ۱۳، ۲۰ و ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ به وقت ایران است.

از سراسر دنیا می‌توانید در این دوره شرکت کنید. هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۴۸۵ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام عزیزان داخل کشور در انتهای این صفحه قرار داده شده است. عزیزان خارج از کشور لطقا برای ثبت‌نام به شماره‌های پشتیبانی کودکت در واتساپ پیام دهید.

پس از ثبت‌نام  و عضویت در گروه واتس‌اپ، فایل راهنمای شرکت‌کنندگان برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری دوره، کنار شما خواهند بود.

برای حضور در وبینار دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS  می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند، به‌صورت زنده، مباحث آموزشی وبینار را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.

در این دوره قبل از هر جلسه یک انیمیشن را به شما معرفی کرده و از شما می‌خواهیم قبل از جلسه آنلاین آن را تماشا کنید و در طول جلسه تعاملات بر اساس مشاهده آن انیمیشن پیش خواهد رفت. توصیه می‌کتیم انیمیشن‌ها را به صورت خانوادگی ببنید.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

  • محدودیت‌ها و فرصت‌های نهفته در عشق پدری
  • سختگیری‌ها و رویاپردازی‌های پدران
  • پدران قدیم و جدید
  • پدری که به دنیای فرزند راه دارد
  • پدری که به فرزند افتخار می‌کند
  • پدر راضی، پدر ناراضی
  • پرسش و پاسخ (گفت و شنود)

مدرس این دوره آموزشی آنلاین جناب آقای دکتر حنیف‌رضا جابری‌پور هستند:

قبل از هر چیز، من فرزند مادر و پدری نازنین و البته همسر بانویی نازنین و پدر دو فرزند نازنین هستم.

همواره تلاش کرده‌ام تا خود عمل‌کننده‌ی آن‌ چیزی باشم که در حوزه‌های گوناگون از جمله فرزندپروری می‌آموزم و آن‌گاه با دیگران مطرح کنم.

از سال ۱۳۸۰ تاکنون به صورت کارآموز، داوطلب، پاره‌وقت، و تمام‌وقت به عنوان کمک‌معلم، آموزگار، مربی، تسهیل‌گر، مشاور و محقق در حوزه‌ی آموزش، فرزندپروری، و خانواده در ایران، مالزی و استرالیا فعالیت کرده‌ام. هم‌اکنون نیز مشغول گذراندن دوره دکتری آموزش پیش‌ازدبستان در ملبورن استرالیا هستم و به عنوان مربی و محقق در موسسه‌ی کودکی استرالیا کار می‌کنم.

با توجه به تعاملی بودن دوره‌های کودکت و توجه به این که پس از برگزاری وبینار فیلم دوره برای شرکت‌کنندگان ارسال نخواهد شد، حضور آنلاین در تمام مدت وبینار توصیه می‌شود. جهت مرور مطالب ارائه شده در وبینار، فایل صوتی آن ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این دوره ثبت‌نام کنند. همچنین در انتهای دوره  فایل الکترونیکی خلاصه نکات کل دوره برای همه شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات این دوره در روزهای پنجشنبه ۲۳ و ۳۰ تیر و پنجشنبه‌ها ۶، ۱۳، ۲۰ و ۲۷ مرداد ماه مرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ به وقت ایران خواهد بود.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید:

لینک ثبت‌نام در دوره آموزشی «پدران کنجکاو و بازیگوش» ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل یزنید یا به شماره تلفن‌‌ ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۵۵۴۰۹۵۵۵ در واتس‌اپ پیام دهید.

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید