واقعیت این است که در دنیای سرشار از اطلاعات امروزی، تفکر و پرورش آن یکی از نیازهای اساسی زندگی هر فرد برای تصمیم‌گیری، انتخاب و حل مسئله است. شاید بتوان گفت که در آموزش کودکان و نوجوانان مهم‌ترین اصل این است که راه درست فکر کردن و داشتن نگرش فکری را از همان زمان کودکی به کودکانمان بیاموزیم.

دومین دوره آموزشی آنلاین «تاثیر داستان‌های فکری-فلسفی بر تقویت مهارت‌ها و نگرش‌های فکری کودکان»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در سه سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. اولین دوره آموزشی ««تاثیر داستان‌های فکری-فلسفی بر تقویت مهارت‌ها و نگرش‌های فکری کودکان»» توسط تیم کودکت در خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. این بار با دومین دوره همراهتان هستیم.

زمان برگزاری وبینارهای این دوره روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ به وقت ایران است.

از سراسر دنیا می‌توانید در این دوره شرکت کنید. هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۱۸۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام عزیزان داخل کشور در انتهای این صفحه قرار داده شده است. عزیزان خارج از کشور لطقا برای ثبت‌نام به شماره‌های پشتیبانی کودکت در واتساپ پیام دهید.

پس از ثبت‌نام  و عضویت در گروه واتس‌اپ، فایل راهنمای شرکت‌کنندگان برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری دوره، کنار شما خواهند بود.

برای حضور در وبینار دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS  می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند، به‌صورت زنده، مباحث آموزشی وبینار را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

  • داستان‌های فکری -فلسفی چیست؟
  • چرا این داستان‌ها را توصیه می‌کنیم؟
  • روش کار با این داستان‌ها چگونه است؟
  • پرسش و پاسخ

مدرس این دوره آموزشی آنلاین سرکار خانم دکتر فرزانه شهرتاش:

  • دکترای تعلیم و تربیت اخلاق شاخه فلسفه برای کودکان از کره جنوبی
  • پژوهشگر و مدرس حوزه آموزش فلسفه و سواد خواندن
  • مترجم و ناشر کتاب‌های حوزه فلسفه برای کودکان

با توجه به تعاملی بودن دوره‌های کودکت و توجه به این که پس از برگزاری وبینار فیلم دوره برای شرکت‌کنندگان ارسال نخواهد شد، حضور آنلاین در تمام مدت وبینار توصیه می‌شود. جهت مرور مطالب ارائه شده در وبینار، فایل صوتی آن ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این دوره ثبت‌نام کنند. همچنین در انتهای دوره  فایل الکترونیکی خلاصه نکات کل دوره برای همه شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات این دوره روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ به وقت ایران خواهد بود.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید:

لینک ثبت‌نام در دوره آموزشی «تاثیر داستان‌های فکری-فلسفی بر تقویت مهارت‌ها و نگرش‌های فکری کودکان» ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل یزنید یا به شماره تلفن‌‌ ۰۹۳۹۳۶۰۴۰۵۰ و ۰۹۳۵۵۴۰۹۵۵۵ در واتس‌اپ پیام دهید.

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید