تغذیه کودکان در سال‌های اولیه کودکی ضامن سلامتی و موفقیت آن‌ها در کودکی و آینده‌شان است. این که کودک در هر سن چه چیزی بخورد و چه چیزی نخورد یا حتی میزان غذایی که باید در هر سن به کودک داده شود، واقعا موضوع مهمی است.

اگر به شما هم مثل بقیه والدین درگیر موضوع تغذیه کودکان در سنین مختلف شده‌اید، کودک بدغذا یا کم غذا دارید و دوست دارید بدانید چگونه می‌توانید از دوران کودکی یک عادت غذایی سالم و مفید برای او به وجود بیاورید و کودکی با سلامت کامل جسمی و روحی داشته باشید با ما در دوره آموزشی آنلاین «تغذیه در سال‌های اولیه کودک» همراه باشید.

اولین دوره آموزشی آنلاین «تغذیه در سال‌های اولیه کودکی»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. اولین دوره آموزشی آنلاین «تغذیه در سال‌های اولیه کودکی» در بهمن ماه ۹۹ توسط تیم برگزارکننده دوره‌‌های آموزشی کودکت برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری وبینار این دوره روز چهار‌شنبه‌ ۲۹ بهمن ماه از ساعت ۲۰ الی ۲۲ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر دوره‌های کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره یک هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره برای شرکت‌کنندگان داخل کشور ۱۶۰ هزارتومان و برای شرکت‌کنندگان خارج از ایران ۳۴ دلار کانادا است. لینک ثبت‌نام برای عزیزان داخل و خارج از کشور در انتهای این صفحه قرار داه شده است.

سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارتند از:

 • تغذیه تکمیلی
 • تغذیه کودکان یک تا شش سال
 • تغذیه کودک بد غذا
 • مکمل‌ها

مدرس این دوره آموزشی آنلاین  سرکار خانم دکتر مریم محمودی هستند:

 • دکتری تخصصی علوم تغذیه
 • عضو هیات علمی دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران با مرتبه دانشیاری
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • پژوهشگر برتر جوان از جشنواره ابن‌سینا
 • مدیرعامل شرکت غذا- داروهای سلامت‌گستر نوتریکا
 • مجری بیش از ۲۰ پروژه تحقیقاتی
 • مولف بیش از ۵۰ مقاله بین‌المللی و ۲۲ کتاب داخلی و بین‌المللی
 • حدود ۱۰۰ ارائه محتوا به صورت سخنرانی یا پوستر در کنگره‌های بین‌المللی و همین‌طور رسانه

برای شرکت در وبینار این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS می‌توانید به‌راحتی در وبینار شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

در پایان دوره نیز فایل الکترونیکی حاوی نکات جمع‌بندی این دوره آموزشی برای همه شرکت‌کنندگان دوره ارسال خواهد شد.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینارها برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری وبینار این دوره روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۹ از ساعت ۲۰ الی ۲۲ به وقت ایران است.   

لینک ثبت‌نام دوره آموزشی آنلاین «تغذیه در سال‌های اولیه کودکی» ویژه شرکت‌کنندگان داخل کشور

لینک ثبت‌نام دوره آموزشی آنلاین «تغذیه در سال‌های اولیه کودکی» ویژه شرکت‌کنندگان خارج از کشور

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید یا به شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۵۶۶۷۱۲۲۲ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  در واتس‌اپ پیام دهید.

 

پاسخ شما:

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید
نام خود را اینجا وارد کنید