جدا کردن اتاق خواب کودک یکی از چالش‌های سختی است که والدین در مراحل رشد کودک خود باید پشت سر بگذارند. اگر کودک از همان سال‌های ابتدایی، تنها خوابیدن را یاد نگیرد، وقتی که کمی بزرگتر شد باید منتظر مقابله و نافرمانی او هنگام جدا خوابیدن باشید. با توجه به اهمیت این موضوع و استقبال همیشگی مخاطبان کودکت از کارگاه‌های آموزشی آنلاین این مجموعه، تیم کارگاه‌های کودکت با همکاری موسسه مادران امروز اولین وبینار در اتاق خودم می خوابم را در آذر ماه ۹۸ برگزار خواهد کرد.

مهم این است که محل خواب کودک از سن مناسب و با روش مناسب جدا شود. اگر این کار را خیلی زود انجام دهید، ممکن است باعث اضطراب جدایی یا احساس جداماندگی در او شود. اگر هم کودک دیر‌تر تنها خوابیدن را یاد بگیرد، شکستن این وابستگی بسیار سخت خواهد شد.

جداسازی محل خواب کودکان یک نیاز دو طرفه است، یعنی همان‌طور که کودک نمی‌خواهد از والدینش جدا شود، والدین هم چندان تمايلی به جدا کردن او ندارند، اما والدین باید بدانند که برای سلامت خود و کودک لازم است که این اتفاق بیفتد. با جدا کردن به موقع و مناسب محل خواب کودک، عزت‌ نفس او که از احساس استقلال و اعتماد به نفس ناشی می‌شود را تقویت خواهید کرد.

با شرکت در کارگاه آنلاین «در اتاق خودم می‌ خوابم»، با روش مناسب جدا کردن اتاق خواب در زمان مناسب آشنا شوید.

اولین وبینار در اتاق خودم می خوابم

برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. وبینار آموزشی «در اتاق خودم می‌خوابم» با همکاری کودکت و موسسه مادران امروز برگزار خواهد شد.

طبق روال سایر وبینارهای کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور مدرس محترم پس از برگزاری کارگاه تشکیل خواهد شد. برای وبینار در اتاق خودم می‌خوابم، طرح پرسش و پاسخ در یک هفته برگزار می‌شود. این فاصله در نظر گرفته شده برای ایجاد فرصت به کارگیری آموخته‌ها و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم پس از شرکت در وبینار است. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند، به‌صورت زنده، مباحث آموزشی کارگاه را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.

مدرس این کارگاه آموزشی آنلاین خانم زهرا سلیمانی، کارشناس موسسه مادران امروز با بیش از ۱۵ سال سابقۀ آموزش به والدین است.

این وبینار ویژه ساکنین داخل کشور برگزار می‌شود. برای این کار به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS می‌توانید به‌راحتی در کارگاه شرکت کنید. فایل راهنمای شرکت‌کنندگان و همچنین لینک ورود به وبینار، پس از ثبت‌نام برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری وبینار، کنار شما خواهند بود.

با توجه به اهمیت موضوع آموزش، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان ضروری است و فیلم کارگاه برای شرکت‌کنندگان ارسال نخواهد شد. جهت مرور مطالب ارائه شده در کارگاه، فایل صوتی این وبینار که در آذر ماه ۹۸ برگزار می‌شود، ۴۸ ساعت پس از اتمام وبینار به مدت ۲۴ ساعت در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

زمان برگزاری این وبینار روز سه‌شنبه ۲۶ آذر ماه ۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۱۹ و حضور در گروه پرسش و پاسخ  پس از اتمام کارگاه خواهد بود.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید:

ثبت نام در اولین وبینار «در اتاق خودم می خوابم»

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با تیم پشتیبانی کودکت به آدرس workshops@koodaket.com یا شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲ و ۰۹۲۱۳۶۱۸۲۱۹ تماس بگیرید.