اتاق کودک اولین محیط برای بازی، سرگرمی و یادگیری او محسوب می‌شود، پس فضا و چیدمان آن در رشد همه‌جانبه جسم و روان کودک تاثیر مستقیمی دارد. برای توانمند شدن در استفاده صحیح از فضا و چیدمان بهینه اتاق کودکان به ویژه در این روزهایی که دنیای ما و فرندانمان کوچکتر شده و  نقش خانه‌هایمان به عنوان فضایی امن و شاد برای رشد، بازی و یادگیری کودکان پررنگ‌تر شده است، با تیم کودکت در اولین دوره آموزشی آنلاین «فضاسازی اتاق کودک» همراه شوید.

اولین دوره آموزشی آنلاین «فضاسازی اتاق کودک»

برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. اولین دوره آموزشی آنلاین «فضاسازی اتاق کودک» با این نگاه که چگونه محیطی یکپارچه برای رشد و یادگیری کودکان ایجاد کنیم، در مهرماه ۹۹ توسط تیم برگزارکننده کارگاه‌‌های کودکت برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  سه‌شنبه ۲۲ و ۲۹ مهر ماه ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر وبینارهای کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور شرکت‌کنندگان و مدرس محترم این دوره آموزشی تشکیل خواهد شد. در این دوره دو هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت‌نام این دوره ۲۴۵ هزارتومان است که مثل روال همیشگی کارگاه‌های کودکت برای شرکت‌کنندگان عزیز دوره‌های قبلی کودکت، هر دوستی که از طرف شما شرکت‌کنندگان عزیز دوره‌های قبلی به ما معرفی شود و همچنین بلیت‌های دو نفره کدتخفیف در نظر گرفته شده است.

مدرس این کارگاه آموزشی آنلاین سرکار خانم گلیا پویان‌راد، پژوهش‌گر و تسهیل‌گر دوره‌های تربیت مربی و والدگری هستند:

  • کارشناسی‌ارشد پژوهش هنر
  • مدیر محتوا و QC تیم کودکت
  •  تسهیلگر دوره‌های تربیت مربی و والدگری
  • پژوهش‌گر سال‌های اولیه کودکی

برای شرکت در وبینارهای این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS   می‌توانید به‌راحتی در وبینارها شرکت کنید. ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی دوره را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های آموزشی کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در جلسات وبینار توصیه می‌شود. لطفا دقت نمایید که بعد از اتمام هر جلسه وبینار فایل ویدیویی آن جلسه در دسترس نخواهد بود. برای مرور مطالب ارائه شده در وبینارها، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

پس از ثبت‌نام در گروه واتس‌اپ عضو خواهید شد و شرایط حضور در وبینارها برای شما توضیح داده می‌شود. تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل ثبت‌نام تا برگزاری وبینار و انتهای دوره آموزشی در کنار شما خواهد بود.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای   سه‌شنبه ۲۲ و ۲۹ مهر ماه ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است.

ثبت نام اولین دوره آموزشی آنلاین «فضاسازی اتاق کودک»

 

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس workshops@koodaket.com ایمیل ارسال کنید یا با شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۵۶۶۷۱۲۲۲ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  تماس بگیرید.