امروزه دنیای ما پر از اتفاق‌های غیر قابل پیش‌بینی و استرس‌‌زا است. به ناچار همه ما و کودکان ما روزی در این موقعیت‌ها قرار خواهیم گرفت و مهم است که چگونه با این موقعیت‌ها رو‌به‌رو شویم و رفتاری صحیح راجع به خودمان و فرزندمان به کار بگیریم. نکته قابل توجه دیگر این است که ما همیشه در کنار فرزاندانمان نیستیم تا آن‌ها را در موقعیت‌های سخت یاری کنیم. پس بهتر است توانایی مدیریت سالم هیجانات و غلبه بر مشکلات را در چنین شرایطی در آن‌ها ایجاد کنیم.

مهارت تاب‌آوری به ما کمک می‌کند تا در مواجهه با شرایط دشوار عملکرد بهتری داشته باشیم. اولین دوره وبینار تقویت تاب آوری در اسفند ۹۸ برگزار گردید، با توجه استقبال مخاطبان کودکت از این دوره آموزشی تیم کارگاه‌های کودکت قصد دارد سومین وبینار تقویت تاب‌آوری در کودکان را در مهرماه ۹۹ برگزار کند.

سومین دوره آموزشی آنلاین «تقویت تاب‌آوری در کودکان»

برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است. سومین وبینار تقویت تاب آوری در کودکان در دو جلسه متوالی در سوم و هشتم مهرماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  پنج‌شنبه سوم و سه‌شنبه هشتم مهر ماه ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است. همچنین طبق روال سایر وبینارهای کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور مدرس محترم پس از برگزاری کارگاه تشکیل خواهد شد. برای این دوره دو هفته برای هم‌افزایی و پرسش از محل تجارب شرکت‌کنندگان محترم و مدرس عزیز در گروه واتس‌اپ پس از وبینار در نظر گرفته شده است. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌صورت زنده، مباحث آموزشی کارگاه را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند.‌

هزینه ثبت‌نام این دوره ۲۴۰ هزارتومان است که مثل روال همیشگی کارگاه‌های کودکت می‌توانید برای شرکت‌کنندگان دوره‌های قبلی کودکت، هر دوستی که از طرف شما شرکت‌کنندگان عزیز دوره‌های قبلی به ما معرفی شود و همچنین بلیت‌های دو نفره کدتخفیف دریافت کنید.

مدرس این کارگاه آموزشی آنلاین خانم سوده شبیری، کارشناس ارشد فلسفه تعلیم و تربیت و تسهیل‌گر دوره‌های والدگری است.

  • مادر
  • مادر سه فرزند ۱، ۹ و ۱۶ ساله
  • کارشناسی‌ارشد علوم‌تربیتی گرایش فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه علامه طباطبایی
  • پژوهش‌گر نقش مربی در انتخاب‌گری کودک از منظر روانشناختی و دینی
  • نویسنده و طراح دوره‎‌های تسهیلگری والدین
  • بیش از ۱۶ سال سابقه تدریس
  • تسهیلگر دوره‌های والدگری
  • ده سال سابقه کار با موسسه همنوا

برای شرکت در وبینارهای این دوره به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS  می‌توانید به‌راحتی در وبینار شرکت کنید.

پس از ثبت‌نام شما را در گروه واتس‌اپ عضو می‌کنیم. فایل راهنمای شرکت‌کنندگان، لینک ورود به وبینار برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری وبینار، کنار شما خواهند بود.

با توجه به اهمیت موضوع و تعاملی بودن دوره‌های کودکت، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان در وبینار ضروری است و فیلم کارگاه برای شرکت‌کنندگان ارسال نخواهد شد. جهت مرور مطالب ارائه شده در کارگاه، فایل صوتی هر جلسه وبینار ۲۴ ساعت پس از اتمام وبینار در سایت کودکت قابل شنیدن است. دسترسی به این فایل صوتی فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

زمان برگزاری جلسات وبینار این دوره روزهای  پنج‌شنبه سوم و سه‌شنبه هشتم مهر ماه ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ به وقت ایران است.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید.

ثبت نام سومین دوره آموزشی آنلاین تقویت تاب‌آوری کودکان

اگر در فرایند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با تیم پشتیبانی کودکت به آدرس [email protected] یا شماره تلفن‌‌های ۰۹۳۵۶۶۷۱۲۲۲ و ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲  تماس بگیرید.