خودباوری کودک در معنای کلی یعنی این که کودک توانایی‌های خود را بشناسد. این که کودک درباره خود و توانایی‌هایش چه فکری می‌کند خودباوری و عزت‌نفس او را شکل می‌دهد. مانند هر ویژگی دیگری خانواده اولین محیطی است که نقش مهم خود را در شکل‌گیری و تقویت خودباوری در کودکان ایفا می‌کند. تقویت این نیروی درونی کودک را برای رو به رو شدن با چالش‌های کودکی و زندگی در بزرگسالی آماده می‌نماید.

با شرکت در وبینار خودباوری کودکت، به کودک خود بیاموزید که خودش توانایی ارزیابی رفتار خود و نتیجه‌گیری صحیح از آن را دارد و قادر است نكات منفی رفتار خود را اصلاح كند.

با توجه به اهمیت این موضوع و استقبال همیشگی مخاطبان کودکت از کارگاه‌های آموزشی آنلاین این مجموعه، تیم کارگاه‌های کودکت اولین وبینار خودباوری در کودکان را در فروردین ۹۹ برگزار خواهد کرد.

اولین وبینار خودباوری در کودکان

برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنلاین یکی از فعالیت‌های پرطرفدار تیم کودکت است که در دو سال گذشته علاقمندان زیادی را گرد هم آورده است.

این کارگاه در دو جلسه متوالی در روزهای چهارشنبه ۲۷ و پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ برگزار می‌گردد. طبق روال سایر وبینارهای کودکت، یک گروه پرسش و پاسخ با حضور مدرس محترم پس از برگزاری کارگاه تشکیل خواهد شد. برای این وبینار، گروه پرسش و پاسخ یک روز پس از برگزاری هر جلسه فعال خواهد بود و شرکت کنندگان محترم می‌توانند با یکدیگر و مدرس محترم در ارتباط باشند. همچنین ضمن پخش وبینار، شرکت‌کنندگان می‌توانند، به‌ صورت زنده، مباحث آموزشی کارگاه را بشنوند؛ پیام‌های متنی، صوتی و تصویری بفرستند و تصویر و پاورپوینت مدرس را مشاهده کنند. همچنین فایل صوتی ضبط شده این وبینار پس از ۴۸ ساعت و به مدت محدود در سایت کودکت در دسترس خواهد بود.

مدرس این کارگاه آموزشی آنلاین سرکار خانم شاهده شفیعی، کارشناس ارشد مشاوره و کارشناس ارشد علوم اجتماعی با سابقه مشاوره والد-کودک و تسهیلگری دوره‌های والدگری هستند.

از هر جای ایران که هستید، می‌توانید در این وبینار شرکت کنید. برای این کار به نصب نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و با استفاده از اینترنت پرسرعت، و با کامپیوترهای شخصی مجهز به سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک، تبلت و تلفن همراه با سیستم‌عامل اندروید و iOS می‌توانید به‌راحتی در کارگاه شرکت کنید. فایل راهنمای شرکت‌کنندگان و همچنین لینک ورود به وبینار، پس از ثبت‌نام برای شما ارسال می‌شود و تیم پشتیبانی کودکت در تمام مراحل برگزاری وبینار، کنار شما خواهند بود. با توجه به اهمیت موضوع آموزش، حضور آنلاین شرکت‌کنندگان ضروری است و دسترسی به فایل صوتی ضبط شده وبینار فقط برای شرکت‌کنندگانی فراهم می‌شود که تا پایان مهلت اعلام شده در این وبینار ثبت‌نام کنند.

این کارگاه در دو جلسه متوالی و پیوسته برگزار می‌گردد. زمان برگزاری جلسه اول کارگاه روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ و جلسه دوم  روز پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۹ از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ است.

برای ثبت‌نام آنلاین و مستقیم در گروه شرکت‌کنندگان از لینک زیر استفاده نمایید:

ثبت نام آنلاین در  وبینار آموزشی «خودباوری در کودکان»  

اگر در فرآیند ثبت‌نام آنلاین به مشکلی برخوردید یا به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، به تیم پشتیبانی کودکت به آدرس  workshops@koodaket.com  ایمیل بزنید یا با شماره‌تلفن‌‌های ۰۹۳۹۹۱۶۲۵۷۲ و ۰۹۲۱۳۶۱۸۲۱۹  تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بفرستید.